LAMİNAT PARKE

İç Dekorasyon konusunda özellikle en etkili unsur zemindir, insanların dikkatini ilk çeken şey zemindir. Misafirleriniz ziyarete geldiğinde ilk olarak zemini fark eder. Yaklaşık 30 yıldır en fazla tercih edilenzemin döşemesiLaminatParkegerçeği karşımızda durmaktadır. Mekânlar için dilediğiniz tarz ve şekilde Laminat Parke modeli bulmak, hızlı ve kolay bir şekilde uygulamasını yaptırmak mümkündür.

Yaşam alanları için LaminatParke seçimi yaparken bazı unsurlara dikkat etmek gerekir, bunların en önemlisi nereyelaminat parke döşeneceğidir. LaminatParkeler “Konut” ve “Ticari” şeklinde iki ana kategoriye ayrılmıştır.

Konut ve Ticari alanlar için satışa sunulanLaminat Parkeler farklı sayılarla ifade edilen sınıflar mevcut olup, bunlar parkelerin üst tabakası yani aşınma tabakasının sınıfıdır.

LaminatParke seçimi yaparken konut veya ticari şeklindeki kategorilere göre seçimyapmakta fayda vardır. Ticari alanlarda kullanılan parkeler yoğun kullanımdan dolayı aşınması daha fazla olur, bu nedenle 31.Sınıf, 32.Sınıf ve 33.sınıf Laminat Parke kullanmakta yarar vardır. Ev kullanımı için bu kadar yüksek sınıf parke kullanılması gerekmemektedir.

Laminat parke seçimleri için Konut alanlarına21 - 22 – 23Sınıf Laminat Parke en uygun olanlardır.

Zemine döşenecek LaminatParkenin kalınlığıda mekânın özelliklerine göre seçilmelidir.

Laminat Parke kalınlığı4-6-7-8-10 ve  12mmşeklinde imal edilerek satışa sunulmaktadır.

Zemin döşemesi için Laminat Parkelerdederzli ve derzsiz seçenekler bulunur, ancak hareketliliğin fazla olduğu mekânlar için derzli parke tavsiye edilmez, en uygunu derzsiz parke seçeneğinin kullanılması olacaktır.

 

LAMİNE PARKE

Doğal ahşap tabakalardan imal edilerek üretilen parkelere Lamine parke denir.Tıpkı masif parkelerde olduğu gibi, yıprandığında, çizilme veya eskime olduğunda sistre ile cila işlemi ile yenilemeye uygun parkelerdir.Lamine parke üç farklı katmandan oluşur, en üst katmanda ahşap kullanılmıştır, bu en değerli katmandır, kalınlığı da 3-4mm şeklindedir.

Lamine parke ile Laminat parke ihtiyaçlarınızda bizi arayabilirsiniz. Deneyimli Parke Ustaları ile hizmet sunuyor, müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel hızlı çözümler üretiyoruz. Birbirinden güzel ve değişik tarzda Laminat parke ile Lamine parke fiyatları için bizi arayabilirsiniz.

Paylaş