Mekânlarda uygulanabilen Dekoratif Boya çalışmaları farklı tekniklerle yüzeylere estetik fonlar kazandırılmasını sağlamaktadır. Yaşam veya çalışma alanlarında elde etmek istenilen ambiansın yakalanmasına imkân sunmaktadır. Duvarlarda ister bir duvar olsun, ister tüm duvarlar olsun, dekoratif boya uygulaması yapılabilir.

Dekoratif boya uygulaması öncesi uygulama yapılacak yüzey için ideal olan dekoratif boya’yı belirlemek gerekir. Birbirinden farklı ve değişik tarzda olan dekoratif boyalar, uygun planlama ve uygulama tekniğine uyulduğunda mükemmel bir atmosfer yaratmak mümkün olmaktadır.

Dekoratif boya çalışmaları Desenli Rulo, Fırça, Deniz Süngeri, ve daha birçok alet ile yapılabilmektedir. Deniz Süngeri ve Fırça en fazla kullanılan dekoratif boya aletleridir. Bazen bir bez, bazen de buruşmuş naylon ile yapılabilen dekoratif boya uygulamaları ile de mükemmel sonuçlar alınabilmektedir.

Yaşam alanlarınızda çok şık bir görünüm kazandırmak, hem sizi hem de dostlarınız için müthiş bir deneyim olacaktır. Mekânlara kişilik ve karakter kazandırmak, dekoratif boya uygulamaları ile sağlanabilmektedir.

Dekoratif boya ihtiyaçlarınızda bizi arayabilir, uzmanlarımıza dilediğiniz soruları sorabilir, dekoratif boya fiyatları konusunda bilgi ve destek alabilirsiniz.

 

SEDEF BOYA

Sedef boya, su bazlı özellikte, yüzeylere dekoratif görünüm kazandırmak için uygulanan, silinebilir, değişik aparatlarla uygulama yapılabilen, yüzeye yansıyan ışığın değişik açılardan yansımasıyla sedef desen oluşmasına imkân tanıyan, esnek ve zararsızyapıda bir dekoratif iç cephe boyasıdır.

Daha çok duvarların dekoratif bir görünüm kazanması için kullanılan sedef boya, mekânları güzelleştirmek için kısa sürede ve daha az maliyetle yapılabilen bir iç dekorasyon uygulaması olarak çok tercih edilen bir çalışmadır.

Uzmanlık gerektiren Sedef boya çalışmasını mutlaka deneyimli ustalar ile mesleki yeterlilik belgesi olan kişilerden almakta fayda vardır. Ehil olmayan kişilerce yapılan uygulamalar mekânlarda büyük sorunlara neden olabilir; planlı ve düzgün yapılmayan sedef boyayı düzeltmek için uygulamanın üzerinin kapatılmasıgerekir, bu da ancak alçı sıva veya dolgulu astar ile olmaktadır, dolayısıyla yapılan hatalı iş mekân sahibine hem zaman hem de para kaybettirmektedir. Sedef boya uygulama hizmetini, mesleki yeterlilik belgesine sahip ve deneyimli ustalar ile hizmet veren Boya Dekorasyon şirketimizden alabilirsiniz.

Desenli boya, Sedef boya, dekoratif İtalyan boya ile efekt boya uygulama hizmetleri sunan Boya Dekorasyon Şirketimizi her türlü soru ve görüşler için arayabilir, sedef boya fiyatları ile dekoratif boya fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Paylaş